Informace k platbám a dopravě

Milé zákaznice, vážení zákazníci,

z důvodu zkvalitňování našich služeb jsme nově zavedli možnost platby na dobírku a to při nákupu zboží do hodnoty košíku 399,- Kč. Za dobírku je účtován poplatek 30,- až 45,- Kč. Dobírky můžete využít při dopravě Českou poštou nebo Zásilkovnou. Objednávky placené dobírkou jsou odesílány nejpozději následující pracovní den.

Všechny objednávky můžete platit i převodem na bankovní účet. V tomto případě je objednávka expedována  nejpozději následující pracovní den po obdržení platby. 

Jako novinku připravujeme platební bránu GO PAY. O jejím spuštění Vás budeme v následujících dnech včas informovat. Budete mít možnost provádět platby kartou či on-line bankovním převodem a objednávka bude expedována nejpozději následující pracovní den.

Jako dopravu pro Vaši objednávku si můžete vybrat Zásilkovnu nebo Českou poštu. Zásilkovna je oblíbená pro svou bezproblémovost a 100% jistotu doručení zboží. Zatím jsme nemuseli řešit reklamaci typu ztracená nebo poškozená zásilka. Doručení však trvá 2-3 dny. Oproti tomu Česká pošta doručuje většinu zásilek následující pracovní den po podání. U některých zákazníků však není v oblibě, protože v některých lokalitách poštovní služby nefungují v potřebné kvalitě.

Děkujeme, že nám zachováváte přízeň a přejeme šťastný výběr dopravy i platby.

Hanka O.K.