Informace k platbám a dopravě

Milé zákaznice, vážení zákazníci,

z důvodu zkvalitňování našich služeb jsme nově zavedli možnost platby na dobírku a to při nákupu zboží do hodnoty košíku 399,- Kč. Za dobírku je účtován poplatek 30,- až 45,- Kč. Dobírky můžete využít při dopravě Českou poštou nebo Zásilkovnou. Objednávky placené dobírkou jsou odesílány nejpozději následující pracovní den.

Všechny objednávky můžete platit i převodem na bankovní účet. V tomto případě je objednávka expedována  nejpozději následující pracovní den po obdržení platby. 

Jako novinku připravujeme platební bránu GO PAY. O jejím spuštění Vás budeme v následujících dnech včas informovat. Budete mít možnost provádět platby kartou či on-line bankovním převodem a objednávka bude expedována nejpozději následující pracovní den.

Jako dopravu pro Vaši objednávku si můžete vybrat Zásilkovnu nebo Českou poštu. Zásilkovna je oblíbená pro svou bezproblémovost a 100% jistotu doručení zboží. Zatím jsme nemuseli řešit reklamaci typu ztracená nebo poškozená zásilka. Doručení však trvá 2-3 dny. Oproti tomu Česká pošta doručuje většinu zásilek následující pracovní den po podání. U některých zákazníků však není v oblibě, protože v některých lokalitách poštovní služby nefungují v potřebné kvalitě.

Děkujeme, že nám zachováváte přízeň a přejeme šťastný výběr dopravy i platby.

Hanka O.K.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení