Kurzy šití

nadpis_menší

Spouštíme prezenční kurzy od října 2022!

Poté co se spousta zákaznic zajímala o kurzy šití jsme s Bohunkou Hýžovou a Kateřinou Drábkovou daly hlavy dohromady a vymyslely společný projekt Kroměříž šije.

Proč s námi?

  • 4 účastníci ve skupině
  • 2 lektoři
  • studijní materiály v elektronické podobě
  • podpůrná Facebooková skupina
  • veškeré potřeby včetně šicích strojů k dispozici - mimo látek
  • po dobu trvání kurzu 10% sleva na nákup v obchodě www.hankaok.cz

 

Kurzy šití pro začátečníky i pokročilé budou probíhat přímo na naší prodejně s veškerým vybavením (šicí stroje, overlocky, krejčovské potřeby, nitě, jehly apod). Jediné co potřebujete je chuť si něco ušít a základní materiál - látky, ale i ten můžete u nás zakoupit.

V jednom kurzu jsou 4 účastníci (ne více, ne méně) a 2 lektorky - tak aby byl zajištěn téměř individuální přístup. S prvními lekcemi začínáme v říjnu 2022, vždy ve čtvrtky nebo v pondělky v čase 17.00 - 20.00 hodin.

A kdo je Bohunka a Katka? Vaše lektorky, které vás provedou až 27 tvořivými hodinami plnými rad, trochy teorie a hodně praxe!

Bohunka Hýžová je absolventkou SPŠ oděvní v Prostějově a šití a oděvní tvorbě se věnuj již hodně let. Ať už jako krejčová nebo jako učitelka/lektorka. Spolupracovala i na kostýmní tvorbě s divadelními ochotníky a skupinami historického šermu. Nyní tvoří značku Babiumi. Kromě šití i ráda plete a háčkuje.

logo Babiumi (002)

Kateřina Drábková také vystudovala SPŠ oděvní v Prostějově, obor oděvní tvorba. Kromě své rodiny se intenzivně věnuje práci ve svém oděvním ateliéru DK Lines.

logo DK Lines (002)

 

 Varianty a ceny kurzů najdete pod těmito odkazy:

1) úplní začátečníci - vím, co je šicí stroj, ale nezkoušel/a jsem to nebo mi nejde klikněte zde pro nabídku

2) mírně pokročilý - umím šít na běžném šicím stroji a chci se posunout dál k šití z úpletů a teplákovin, chci se naučit šít s overlockem klikněte zde pro nabídku

3) pokročilý - mám za sebou jednoduché projekty, chci se posunout dál k šití bundy, podsádek, všívání zipu, lištové kapsy apod...klikněte zde pro nabídku