2. - 10. 7. je prodejna v Kroměříži zavřena, nebudou ani expedovány balíčky. Od 11.7. budou všechny objednávky odeslány a prodejna otevřena v běžnou pracovní dobu. Děkujeme za pochopení!

Kurzy šití

nadpis_menší

Spouštíme prezenční kurzy od října 2022!

Poté co se spousta zákaznic zajímala o kurzy šití jsme s Bohunkou Hýžovou a Kateřinou Drábkovou daly hlavy dohromady a vymyslely společný projekt Kroměříž šije.

Proč s námi?

  • 4 účastníci ve skupině
  • 2 lektoři
  • studijní materiály v elektronické podobě
  • podpůrná Facebooková skupina
  • veškeré potřeby včetně šicích strojů k dispozici - mimo látek
  • po dobu trvání kurzu 10% sleva na nákup v obchodě www.hankaok.cz

 

Kurzy šití pro začátečníky i pokročilé budou probíhat přímo na naší prodejně s veškerým vybavením (šicí stroje, overlocky, krejčovské potřeby, nitě, jehly apod). Jediné co potřebujete je chuť si něco ušít a základní materiál - látky, ale i ten můžete u nás zakoupit.

V jednom kurzu jsou 4 účastníci (ne více, ne méně) a 2 lektorky - tak aby byl zajištěn téměř individuální přístup. S prvními lekcemi začínáme v říjnu 2022, vždy ve čtvrtky nebo v pondělky v čase 17.00 - 20.00 hodin.

A kdo je Bohunka a Katka? Vaše lektorky, které vás provedou až 27 tvořivými hodinami plnými rad, trochy teorie a hodně praxe!

Bohunka Hýžová je absolventkou SPŠ oděvní v Prostějově a šití a oděvní tvorbě se věnuj již hodně let. Ať už jako krejčová nebo jako učitelka/lektorka. Spolupracovala i na kostýmní tvorbě s divadelními ochotníky a skupinami historického šermu. Nyní tvoří značku Babiumi. Kromě šití i ráda plete a háčkuje.

logo Babiumi (002)

Kateřina Drábková také vystudovala SPŠ oděvní v Prostějově, obor oděvní tvorba. Kromě své rodiny se intenzivně věnuje práci ve svém oděvním ateliéru DK Lines.

logo DK Lines (002)

 

 Varianty a ceny kurzů najdete pod těmito odkazy:

1) úplní začátečníci - vím, co je šicí stroj, ale nezkoušel/a jsem to nebo mi nejde klikněte zde pro nabídku

2) mírně pokročilý - umím šít na běžném šicím stroji a chci se posunout dál k šití z úpletů a teplákovin, chci se naučit šít s overlockem klikněte zde pro nabídku

3) pokročilý - mám za sebou jednoduché projekty, chci se posunout dál k šití bundy, podsádek, všívání zipu, lištové kapsy apod...klikněte zde pro nabídku

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení