Korunky za věrnost

Bonusový program představuje způsob poděkování za Vaše nákupy v našem e-shopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém sbírání Korunek za věrnost za realizované nákupy a další aktivitu (registrace, přihlášení k odběru mailingu, aktivita na sociálních sítích apod). Korunky za věrnost mohou sbírat registrovaní i neregistrovaní zákazníci.

Jak můžu získat Korunky za věrnost?

Korunky za věrnost získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Za každých utracených 100 Kč/4€ získáváte 1 Korunku. Jakmile shromáždíte dostatek Korunek, můžete je uplatnit v rámci Vašeho dalšího nákupu jako slevu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Korunky se vám přičtou až po uhrazení objednávky - nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly.

Chcete-li korunky sbírat i v rámci nákupů na prodejně v Kroměříži je nutné informovat obsluhu prodejny o registraci před dokončením nákupu. Na prodejně bohužel nelze nabídnout bonusový program zákazníkům bez registrace.

Můžu získat Korunky i jinak?

Ano můžete. Za registraci Vás odměníme 50 Korunkami. Za přihlášení k odběru novinek máte od nás 25 Korunek.

Jak můžu Korunky uplatnit?

Vaše nasbírané Korunky Vám přináší slevy. Stav vašich Korunek můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. 1 Korunka = sleva 1 Kč/0,04€. Korunky můžete přeměnit do slevy ve třetím kroku objednávky. Korunky lze uplatnit pouze při objednávce on-line v e-shopu www.hankaok.cz. Nelze je přeměnit na slevu  při nákupu na prodejně v Kroměříži.

Jak zjistím stav mých Korunek?

Pro registrovaného zákazníka je přehled počtu získaných Korunek vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu internetového obchodu www.hankaok.cz. Po přihlášení do Vašeho účtu se dozvíte bilanci Vašich Korunek na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet Vašich Korunek bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění Vašich Korunek bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

Nechci se registrovat, můžu také sbírat Korunky?

Ano, po uhrazení objednávky dojde k finálnímu potvrzení nabití bonusových bodů a možnost tyto čerpat - do emailu Vám přijde informace a PIN.
Pro čerpání při následující objednávce použijete identickou e-mailovou adresu jako v předchozích objednávkách. Systém na základě detekce e-mailové adresy zobrazí aktuální počet dostupných Korunek a nabídne je použít pro slevu. K potvrzení oprávnění čerpat Krounky, použijte PIN, který naleznete ve své e-mailové schránce.

Co když se rozhodnu zboží vrátit? Co se stane se získanými Korunkami?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané Korunky. Vaše bilance Korunek bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých Korunek?

Platnost Vašich Korunek je omezena na 365 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Další informace

Korunky nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry bonusového programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE Korunky uplatnit!

Používáme Bonusový systém MeHub